наверх ⇑

«Про визначення підприємства (організації)для здійснення функцій робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального к

Маньківська районна державна адміністрація оприлюднює:

 

1. Проект розпорядження районної державної адміністрації «Про визначення підприємства (організації)для здійснення функцій робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування».

 

2. Аналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження районної державної адміністрації «Про визначення підприємства (організації)для здійснення функцій робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування».

 

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань направляти в письмовому вигляді протягом одного місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта до управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації за адресою: 20100, смт. Маньківка, вул. Соборна 14, тел. 6-19-51, електронною поштою за адресою: [email protected] та до Державної регуляторної служби України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, тел. (044) 254-56-73, факс 254-43-93 або на електронну адресу: [email protected].