наверх ⇑

До відома жителів Маньківського району.

Згідно Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 107, пунктом 9 передбачена дотація за утримання молодняку великої рогатої худоби, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році.

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади копії таких документів:

паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка - виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

паспорта громадянина України;

довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).

Наголошуємо, що однією з умов виплати дотацій є ідентифікація та реєстрація в установленому порядку молодняку великої рогатої худоби (відповідно до вимог Закону України від 04.06.2009 № 1445-VI).

За довідковою інформацією звертатися до відповідних сільських, селищних рад та управління агропромислового та економічного розвитку Маньківської райдержадміністрації (тел. 6-11-71).