наверх ⇑

Спеціалісти управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації взяли участь в обстеженні посівів

12.06.2019 року за участі працівників управління агропромислового та економічного розвитку Маньківської райдержадміністрації - заступника начальника-начальника відділу організації виробництва та переробки сільськогосподарської продукції Бєліка Ярослава Валерійовича, головного спеціаліста відділу організації виробництва та переробки сільськогосподарської продукції Глущик Наталії Іванівни  та  головного агронома  ФГ «Нестерівка» Царюка Станіслава Анатолійовича було обстежено посіви  соняшника, що знаходяться в адміністративних межах Нестерівської сільської ради та зазнали збитків від негоди.

В результаті обстеження було встановлено, що внаслідок несприятливих погодних умов 01-02.06.2019року та 05-06.06. 2019року, а саме: грози, зливових дощів, вітру  дані посіви зазнали значних пошкоджень та втрат (часті вимивання грунту із вимиванням рослин).

В ході обстеження було складено відповідні акти про те, що дані посіви соняшника внаслідок таких пошкоджень можуть мати нижчу урожайність при збиранні врожаю.