наверх ⇑

Адміністративні послуги сфери соціального захисту

Перелік адміністративних послуг сфери соціального захисту,

які надаються в управлінні соціального захисту населення Маньківської районної державної адміністрації

1. Інформаційна картка адміністративної послуги «Призначення та виплата матеріальної допомоги віськовослужбовцям, звільненим з військової служби».

2. Інформаційна картка адміністративної послуги «Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам».

3. Інформаційна картка адміністративної послуги «Призначення та випалата компенсацій та допомоги учасникам ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС, учасникам ліквідації ядерних аварій, потерпілим від Чорнобильської катастрофи, потерпілим від радіаційного опромінення, віднесених до категорій 1, 2 та 3, дітям, потерпілим від Чорнобильської катастрофи, дітям з інвалідністю внаслідок Чорнобильської катастрофи».

4. Інформаційна картка адміністративної послуги «Допомога на поховання (недоотриманої допомоги) осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю, особі, які не мають права на пенсію та осіб з інвалідністю».

5. Інформаційна картка адміністративної послуги «Видача посвідчень».

6. Інформаційна картка адміністративної послуги «Допомога особі, яка доглядає за хворою дитиною».

7. Інформаційна картка адміністративної послуги «Призначення і виплата державної соціальної допомоги на дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам – вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «Гроші ходять за дитиною».

8. Інформаційна картка адміністративної послуги «Призначення тимчасової державної допомоги непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату у зв’язку з відсутністю страхового стажу».

9. Інформаційна картка адміністративної послуги «Надання державної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях».

10. Інформаційна картка адміністративної послуги «Видача довідок щодо призначення (не призначення) соціальної допомоги».

11. Інформаційна картка адміністративної послуги «Видача направлення (путівки) особам з інвалідністю та/або дітям з інвалідністю до реабілітаційниї установ сфери управління, Мінсоцпоілтики та/або структурних підрозділів з питань соціального захисту населення обласних, Київської та Севастопольської міських, районних у м.м. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад».

12. Інформаційна картка адміністративної послуги «Забезпечення санаторно-курортноо лікування (путівками) ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія законів України «Простатус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертвим нацистських переслідувань».

13. Інформаційна картка адміністративної послуги «Забезпечення постраждалих учасників революції гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсіч і стримування збройної агресії російської федерації у Донецькій та Луганській областях санаторно-курортним лікуванням».

14. Інформаційна картка адміністративної послуги «Забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) осіб з інвалідністю з дитинства та внаслідок загального захворювання».

15. Інформаційна картка адміністративної послуги «Встановлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни».

16. Інформаційна картка адміністративної послуги «Встановлення статусу учасника війни».

17. Інформаційна картка адміністративної послуги «Встановлення статусу члена сім’ї загиблого ветерана війни».

18. Інформаційна картка адміністративної послуги «Видача посвідчень особам, які постраждали внаслдок Чорнобильської катастрофи та іншим категоріям громадян».

19. Інформаційна картка адміністративної послуги «Видача направління на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю».

20. Інформаційна картка адміністративної послуги «Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування».

21. Інформаційна картка адміністративної послуги «Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу (відділення спінального профілю) і назад особам, які супроводжують осіб з інвалідністю І та ІІ групи з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку».

22. Інформаційна картка адміністративної послуги «Призначення та виплата грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян».

23. Інформаційна картка адміністративної послуги «Призначення та виплата одноразової компенсації сім’ям, які втратили годувальника із числа осіб, віднесених до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобилькій АЕС, смерть яких  пов’язана з Чорнрбильською катастрофою та учасників ліквідації наслідків інших ядерних аварій, осіб, які брали участь у ядерних випробуваннях, військивих навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складання ядерних зарядів і виконанні на них  регламентних робіт, смерть яких пов’язана з участю у ліквідації наслідків інших ядерних аварій, ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів і виконанні на них регляментних робіт; одноразової компенсації батькам померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою».

24. Інформаційна картка адміністративної послуги «Пизначення щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг».

25. Інформаційна картка адміністративної послуги «Надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею».

26. Інформаційна картка адміністративної послуги «Призначення одноразової матеріальної допомоги особам з інвалідністю та непрацюючим малозабезпеченим особам».

27. Інформаційна картка адміністративної послуги «Компенсаційна виплата фізичній особі, яка надає соціальні послуги».

28. Інформаційна картка адміністративної послуги «Надання державної соціальної допомоги на догляд».

29. Інформаційна картка адміністративної послуги «Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю».

30. Інформаційна картка адміністративної послуги «Надання надбавки на догляд особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю».

31. Інформаційна картка адміністративної послуги «Надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю».

32. Інформаційна картка адміністративної послуги «Надання державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування».

33. Інформаційна картка адміністративної послуги «Наданя державної допомоги при усиновленні дитини».

34. Інформаційна картка адміністративної послуги «Надання державної допомоги при народженні дитини».

35. Інформаційна картка адміністративної послуги «Призначення допомоги у зв’язку з вагітністю і пологами».

36. Інформаційна картка адміністративної послуги «Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям».

37. Інформаційна картка адміністративної послуги «Прийняття рішення щодо соціального обслуговування громадянина територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

38. Інформаційна картка адміністративної послуги «Виплата одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».

39. Інформаційна картка адміністративної послуги «Надання тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме».

40. Інформаційна картка адміністративної послуги «Надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу».

41. Інформаційна картка адміністративної послуги «Призначення допомоги одиноким матерям».

42. Інформаційна картка адміністративної послуги «Надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива».