наверх ⇑

День святого Миколая у Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю

У день Святого Миколая до Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю завітали гості: заступник начальника управління соціального захисту населення – Ірина Гуляща та керівник Громадської приймальні ВО “Черкащини” Анатолій Риженко. У своїх вітаннях гості свята бажали всім присутнім міцного здоров’я, успіхів у навчанні, світлого і щасливого майбутнього та здійснення мрій. А ще висловили сподівання, що найзаповітніші бажання всіх обов’язково здійсняться.

Справжню святкову атмосферу дива створили працівники Центру поставивши  виставу: ”Йде святий Миколай ти добром його зустрічай“. Діти активно брали участь в іграх та розвагах, танцювальному флешмобі: ”Танці – зігріванці“. По завершенню свята діти  отримали солодкі подарунки та фрукти.

Слід зазначити, що до Дня Святого Миколая, новорічних та різвяних свят  за рахунок коштів районного бюджету відповідно до заходів соціальної спрямованості районної програми «Соціальний захист ветеранів війни, осіб з інвалідністю та малозабезпечених громадян на 2011-2020 роки» 82 дітям з інвалідністю придбано та вручено новорічні подарунки на загальну суму 15 тис. грн.