наверх ⇑

Дітей привітали з днем святого Миколая-Чудотворця

Коли приходить місяць грудень всі діти з нетерпінням чекають день святого Миколая-Чудотворця. Цього святого споконвіку любила і шанувала Україна тому, що він приносив у дім родинну радість, душевний спокій, а ще захищав бідних та маленьких дітей.   Уже стало доброю традицією, що саме у день святого Миколая до нас приїздять гості. Не став виключенням і нинішній рік. З великим святковим солодким сюрпризом на свято до малечі завітали заступник голови районної ради Лещенко С.І., представник депутата   В.М.Ничипоренка – В.Ф.Балабак та начальник управління соціального захисту населення – Загородна Л.І.

У своїх вітаннях гості свята бажали всім міцного здоров’я, успіхів у навчанні, світлого і щасливого майбутнього та здійснення мрій. А ще висловили сподівання, що найзаповітніші бажання всіх обов’язково здійсняться.

Справжню святкову атмосферу дива створило  театралізоване дійство від  працівників центру. До нас завітали герої казки “Ріпка” та Святий Миколай. Діти активно брали участь в святі і отримали солодкі подарунки від Святого Миколая.