наверх ⇑

На Маньківщині відзначали Міжнародний день людей з інвалідністю

До відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю в районі проводилися заходи, зокрема 1 грудня  в центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю відбулась зустріч з заступником голови районної ради Лещенко С.І. та начальником управляння соціального захисту населення Маньківської райдержадміністрації Загородною Л.І., які з солодощами та привітаннями нагадали про добро, милосердя, чуйність до слабших, про обов’язок перед дітьми, що потребують захисту та підтримки в цей непростий час. У дружньому колі з привітаннями казкою та музичним дарунком завітали вихованці  театрального гуртка «Смайлик»  Маньківської районної бібліотеки.

В районному центрі зайнятості організовувалися круглі столи, на яких особами з інвалідністю, керівництвом району та головою громадської організації інвалідів району «Союз організацій інвалідів України» обговорили питання, які турбують на даний час жителів району, які мають інвалідність.

 Слід зазначити, що з метою приділення уваги та підтримки особам з інвалідністю, які користуються кріслами-колісними за рахунок коштів районного бюджету відповідно до районної програми «Соціальний захист ветеранів, інвалідів та малозабезпечених громадян на 2011-2020 роки» придбано та  вручено 107 продуктових наборів на загальну суму 6850,14 грн.

 Керівниками підприємств, установ та організацій також надавалась матеріальна допомога та продуктові набори особам з обмеженими фізичними можливостями, в яких склались складні життєві обставини.

Переймаючись буденними проблемами необхідно замислюватись над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у цей день. Не забувати про тих, хто поруч з нами живе і потребує допомоги та уваги.