наверх ⇑

В центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів проведено заходи до дня захситу дітей

У переддень першого червня в Маньківському Центрі КРОІ  відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Це чудове дитяче свято радості та надій, це чудова пора  сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій та бажань. Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. І саме на дорослих покладено важливу місію – робити усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю.

З великим святковим солодким сюрпризом та привітаннями  на свято до дітей завітали начальник управління соціального захисту населення Маньківської РДА – Л.І.Загородна та керуюча справами районної ради Павленко Світлана Петрівна. З найщирішими вітаннями та великим короваєм надіслали вітання голова Маньківської селищної ради Вівтенко В.М. та депутатський корпус селищної ради, не забув за наших дітей і помічник народного депутата Валентина Ничипоренка Валентин Балабак.

Справжню святкову атмосферу свята створили працівники центру, перетворившись на героїв – аніматорів Мікі і Міні Мауси.  Разом з героями дітки відправилися у захоплюючу  пригоду, де їх чекали багато ігор, естафет, вікторин та цікавих конкурсів.  А під час танцювального флешмобу:  “Ти щасливий… “ радість і щастя в очах, ніжні оплески дитячих долонь були найбільшою винагородою для працівників центру. Тому так приємно зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді матимемо надію, що діти виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю для своїх батьків.