наверх ⇑

ГОТУЄМОСЯ ДО МОНЕТИЗАЦІЇ ПІЛЬГ

З 01.10.2019 почнеться монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг, коли усі без винятку громадяни України, яким було призначено пільгу, отримуватимуть її у грошовій безготівковій формі. За заявою пільговика виплата пільги може здійснюватися у грошовій формі.

Для того, щоб якісно підготуватися до масштабної монетизації, управління соціального захисту населення Маньківської районної державної адміністрації просить всіх отримувачів пільг на оплату житлово-комунальних послуг якнайшвидше подати такі відомості про себе:

– номер мобільного телефону;
– інформацію про склад сім’ї (у разі його зміни);
– копії й оригінали паспорту (власникам  формі  ID-картки, необхідно обов’язково пред’явити витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання.) та «ідентифікаційного коду» (у разі наявності будь-яких змін);
– копії та оригінали документа, що посвідчують право на пільги (у разі їх зміни), квитанції на оплату послуг  (за останній місяць).

Зазначені відомості потрібно надати до управління соціального захисту населення  Маньківської райдержадміністрації в каб. №7 або за тел. 64023