наверх ⇑

Інформація щодо надання послуг із психологічної реабілітації постраждалим учасникам Революції Гідності та учасникам АТО

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.17 №497 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у донецькій та Луганській областях» управлінням соціального захисту населення Маньківської райдержадміністрації проводиться робота щодо відбору суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації (установ, організацій, закладів незалежно від форми власності, фізичних осіб-підприємців) вищезазначеній категорії осіб.

Для  відбору суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, в управлінні створено комісію, яка розглядає подані санаторними та оздоровчими закладами документи на відповідність їх вимогам до суб`єктів надання послуг із психологічної реабілітації. Наказом начальника управління від 27.03.19 №16 ТОВ «ПАНСІОНАТ «ІРБІС» внесено до переліку суб»єктів надання послуг з психологічної реабілітації постраждалим учасникам Революції Гідності та учасникам антитерористичної операції.

Постраждалі учасники Революції Гідності, учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників антитерористичної операції, які бажають отримати послуги із психологічної  реабілітації, можуть звертатися до управління соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: вул. Соборна,3 каб. №9 або за тел. 6-22-81.