наверх ⇑

Інформація щодо забезпечення учасників АТО/ООС санаторно-курортними послугами та послугами психологічної реабілітації

Незважаючи на те, що в Україні продовжено карантин у зв`язку з пандемією COVID-19, деяким санаторно-курортним закладам місцевими комісіями ТЕБ ТНС дозволили працювати. Тому оздоровчу компанію спеціалістам управління соціального захисту населення Маньківської районної державної адміністрації вдалося розпочати ще з 29.06.2020 року. До дочірнього підприємства «Південь-Курорт-Сервіс» санаторій «Орізонт» Одеської обл. за тристоронною угодою направлено на санаторно-курортне лікування 1 учасника бойових дій. За надані санаторно-курортні послуги військовослужбовцю санаторію за рахунок коштів державного бюджету буде відшкодовано 13986,00 грн. Також до цього ж санаторію направлено на санаторно-курортне лікування жительку с. Кривець, яка має статус особи з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників АТО/ООС. За рахунок коштів районного бюджету санаторію буде відшкодовано  9990,0 грн. До кінця 2020 року за рахунок коштів державного бюджету планується забезпечити санаторно-курортними послугами ще 4 військовослужбовців, в т.ч. 2 осіб в липні 2020 року.

Важливим питанням є покращення психо-емоційного стану учасників АТО/ООС. Наші захисники виявили бажання отримати послуги з психологічної реабілітації в ДП «Південь-Курорт-Сервіс» санаторій «Орізонт» Одеської обл. та в ПрАТ «Мошногір`я» Черкаської обл.

В червні 2020 року направлено на психологічну реабілітацію 1 військовслужбовця до ДП «Південь-Курорт-Сервіс» санаторій  «Орізонт» Одеської обл. За надані послуги санаторію за рахунок коштів державного бюджету буде відшкодовано 9607,5 грн. До кінця 2020 року планується направити на психологічну реабілітацію ще 4 осіб.

Слід зазначити що на умовах співфінансування з обласним бюджетом відповідно до заходів районної комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час Революції Гідності та бійців добровольців на 2018-2022роки планується забезпечити санаторно-курортними послугами в ПрАТ  санаторій «Мошногір`я» Черкаської області 3 учасників бойових дій з числа учасників АТО/ООС. Вартість зазначеної путівки становить 12000,0 грн.

Питання належної організації роботи щодо забезпечення санаторно-курортними послугами учасників АТО/ООС знаходиться на постійному контролі управління соціального захисту населення Маньківської районної державної адміністрації.

 

 

Заступник начальника управління-

начальник відділу з питань праці,

осіб з інвалідністю та ветеранів

управління соціального захисту

населення Маньківської районної

державної адміністрації                                    Ірина ГУЛЯЩА