наверх ⇑

Соціальна підтримка багатодітним сім`ям

Це нова ініціатиа Президента України, метою якої є підтримка багатодітних родин.

Ваховуючи те, що багатодітні сім’ї мають достатньо високі ризики потрапити в категорію малозабезпечених сімей, Президентом України Петром Порошенком ініційовано питання запровадження додаткового механізму соціального захисту багатодітних сімей.

Міністерством соціальної політики України, відповідно до зазначеної ініціативи Президента, проаналізовано систему соціальної підтримки сімей з дітьми, здійснено відповідні фінансово-економічні розрахунки та підготовлено проект нормативно-правового акта, яким  пропонується запровадити новий вид соціальних виплат – допомогу на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

«Зазначену соціальну виплату пропонується встановити  з 1 квітня 2019 року з метою покращення матеріального стану багатодітних сімей, створення належних умов для виховання дітей, які виховуються в таких сім'ях. Кожна багатодітна сім'я отримає на третю, четверту, п'яту та наступних дітей до 6 років щомісячну допомогу від держави у розмірі 1700 грн.

Для громадян, які звернуться у період з квітня по червень 2019 р. включно за наданням допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, зазначена допомога призначиться з 1 квітня 2019 р.

Необхідні документи:

-заява;

копії посвідчення батьків багатодіткої сім»ї та копії посвідчень дітей;

копії свідоцтв про народження всіх дітей;

За більш детальною інформацією просимо звертатися до управління соціального захисту населення, вул. Соборна,3, смт. Маньківка, або за тел. 6-3-21-91