наверх ⇑

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

Ось уже не один рік поспіль управління соціального захисту населення Маньківської районної державної адміністрації за рахунок коштів державного бюджету забезпечує потребуючих жителів району, яким встановлено інвалідність, кріслами колісними, палицями, милицями, ходунками та іншими засобами реабілітації. При управлінні також функціонує «пункт прокату» технічних засобів реабілітації, який наповнюється за рахунок повернутих засобів реабілітації, строк експлуатації яких закінчився. Зазначеними технічними засобами реабілітації забезпечуються жителі району, яким не встановлено інвалідність, та які згідно медичних рекомендацій їх потребують.

У зв»язку з тим, що людей похилого віку, за рахунок коштів державного бюджету забезпечувати технічними засобами реабілітації не передбачено чинним законодавством, а стареньких, які потребують забезпечення кріслами –колісними, ходунками, палицями, милицями є багато, дуже часто засобів реабілітації, які є в «пункті прокату» не вистачає.

Тому хочу висловити щиру подяку за співпрацю у забезпеченні технічними засобами реабілітації Красноголовцю Павлу Степановичу, який очолює благодійний Уманський міськрайонний фонд «Свобода». Завдяки наданій гуманітарній допомозі  жителі району, яким не встановлено інвалідність, забезпечуються засобами реабілітації, яких вони вкрай потребують, в т.ч. кріслами-колісними з електроприводом.

Сподіваємось і надалі на плідну співпрацю!

Надавати допомогу – це пріоритетне завдання органів влади та людей, які не байдужі до чужої біди!