наверх ⇑

Виплата житлових субсидій готівкою у разі смерті заявника

До управління соціального захисту населення звертаються жителі району по питанню не виплати житлової субсидії у готівковій формі в зв»язку зі смертю заявника. 

        Невиплачені готівкові кошти житлової субсидії у разі смерті отримувача субсидії повертаються на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в Казначействі.    Управління соціального захисту населення після отримання інформації про осіб, яким не виплачена житлова субсидія у зв’язку зі смертю, формують реєстри одержувачів житлової субсидії у поточному місяці для її виплати у готівковій формі, включаючи до них суми невиплаченої житлової субсидії уповноваженим представникам домогосподарств, які на момент смерті були зареєстровані у житловому будинку.

       Таким чином, домогосподарства, яким призначено житлову субсидію, і до складу яких належав померлий, отримають невиплачену житлову субсидію у готівковій формі у наступних періодах.

В усіх інших випадках право успадковування третіми особами нарахованих сум житлової субсидії у готівковій формі, яка не була виплачена одержувачу житлової субсидії у зв’язку зі смертю, не передбачено.

                У разі смерті особи, якій було призначено субсидію на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, така субсидія виплачується одній з осіб, з урахуванням яких було призначено субсидію, за заявою такої особи, поданої до закінчення бюджетного періоду.

 

Начальник відділу соціальних допомог                                Н.В.Бацай