наверх ⇑

Зміни в призначенні субсидії з травня 2019

Щороку у травні відбувається процес перепризначення субсидій на житлово – комунальні послуги на новий опалювальний (неопалювальний) період. Жителям району  потрібно буде оновити заяву та декларацію про доходи. 

Готівкову субсидію на житлово-комунальні послуги буде призначено тим сім’ям, в яких станом на травень-червень не буде заборгованості за комунальні послуги. Пенсіонери отримуватимуть допомогу готівкою по місцю виплати пенсії, а всі інші отримувачі субсидій -  через Ощадбанк.

Сім’ї, які станом на травень-червень матимуть борги  по оплаті за комунальні послуги , будуть переведені на безготівкову монетизацію.

Субсидію на літні місяці 2019 року розраховуватимуть спеціалісти управління на основі доходів громадян, отриманих у 3-4 кварталах 2018 року. На опалювальний сезон 2019-2020 рр. – на основі доходів за 1-2 квартал 2019 року.

В травні 2019 року  повторно   до управління соціального захисту населення необхідно звернутись  із  заявою та декларацією про доходи, а в сільській місцевості до уповноважених осіб сільських,  та селищних рад.

В першу чергу необхідно звернутись таким громадянам:

- орендарям житла;

-внутрішньо переміщеним особам;

- тим сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а на фактично проживаючих в помешканні осіб;
-  сім’ям, де є непрацюючі особи працездатного віку, в яких  відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;
-  сім’ям, в яких відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року.

Станом на 15.04.2019 субсидія на тверде паливо та скраплений газ готівкою не нараховується через відсутність ропорядження Черкаської обласної державної адміністрації «Про затвердження регіональних натуральних норм забеспеченння  населення твердим паливом та скрапленим газом, згідно з якими в 2019 році населенню надаватимуться   пільги і житлові субсидії готівкою».