наверх ⇑

Єдине ціле – Жінка і Весна

Весна, як жінка. Жінка, як весна;

Буває ніжна, а бува примхлива,

То зазвучить грайливо, як струна,

А то раптово вибухне, мов злива!.

Н. Данилюк.

Весна прекрасна пора пробудження природи, тепла і аромату, гарного настрою і гомінкого пташиного співу. Вона приносить радість у життя і надію, надію на краще. З настанням весни приходить свято самої вродливої, самої доброї половини людства - Міжнародний жіночий день 8 Березня. Напередодні свята в затишному читальному залі центральної бібліотеки зібрався колектив територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг ) Маньківського району, щоб прозвітуватись про проведену роботу в 2016 році, ознайомитись із планами на поточний рік і щирими словами привітати жінок-колег зі святом краси, ніжності та кохання.

 Гарні вітання та численні побажання звучали на адресу працівниць терцентру від заступника голови районної ради С. Лещенко, начальника управління соцзахисту населення Л. Загородної, директора територіального центру Ю. Панчук-Золотухіної, завідувачів відділень Г. Криштопи, Н. Дяченко, О. Олійник. Мелодійні пісні у виконанні працівників районного відділу культури створювали гарний настрій нашим дівчатам. Веселі сценки у виконанні учасників театрально-лялькового клубу «Смайлик» РДБ  та театрального відділу ДШМ зривали бурхливі оплески. У ході свята В. Лису, В. Савицьку та Н. Черних привітали зі статусом «бабусі», пов’язавши фартушки та хустинки, адже щедрі лелеки відвідали їхні домівки і принесли маленьких, милих онучат.

А. Слободяник дарував жіночій аудиторії свої поетичні рядки, прославляв їхню красу, зичив добра і здоров’я. Своєю участю у проведених цікавих конкурсах дівчата підтвердили, що наділені рідкісними й дивовижними якостями – терпінням і рішучістю, лагідною вдачею і мужністю, спокусливою беззахисністю й умінням знаходити вихід із найскрутнішого становища. Вони виборювали титули і отримували заслужені призи, які були придбані за кошти спонсорів ТОВ «Кищенці» Корнеліуса Хузінха та ТОВ «Дукра Агро» Йоханса Венцеля. Чоловіки нашої організації надали право власноруч зірвати з ромашки пелюстку щастя та подарували жінкам імбирний пряник з чудовим побажанням. У залі панувала чудова святкова атмосфера, усі ласували бутербродами, смачною випічкою, соками, ароматним чаєм, бажали здоров’я, щастя, добра і миру.

  Голова профорганізації                          Т.В. Роєнко