наверх ⇑

Міжнародний день гумору в територіальному центрі

1 квітня відзначають Міжнародний день сміху або ж День жартів і розіграшів. Цей день не внесений до календаря знаменних дат, але його цілком можна вважати загальновизнаним. День сміху з однаковим успіхом відзначається в багатьох країнах світу. "Сміх – це здоров’я", - ця народна мудрість переконала у правдивості цього твердження іваньківських пенсіонерів, які зібралися у відділенні денного перебування непрацездатних громадян.

Саме цього дня для ветеранів було організовано свято "І сміх, ігріх", де було проведено різні конкурси, тест "А як у вас з почуттям гумору?", гумористичні загадки, звучали смішинки, анекдоти, гуморески. І хоч як нелегко сьогодні нашим пенсіонерам, вони від душі насміялися, а потім і самі розповідали про смішні історії із життя, а Гоменюк Андрій Трифонович звеселив усіх своїми пародіями на відомі українські пісні. Найбільший ажіотаж викликав конкурс "Оригінальний бант у несподіваному місці".

Бабусі зуміли здивувати не тільки вмінням зав’язувати банти, але й чудовим смаком щодо головних уборів, якими б позаздрили навіть знавці моди. Тож гуморина вдалася на славу. Присутні посміялися, поспілкувалися і на душі стало легше, бо сміх дійсно лікує.

За інформацію територіального центру