наверх ⇑

Свято весни для жіночого колективу територіального центру соціального обслуговування

Одне з найпрекрасніших свят у нашому календарі, яке символізує свято весни, радості, любові і чарівного жіноцтва - це Міжнародний жіночий день 8 Березня. Саме українські жінки здатні поєднати в собі силу і слабкість, впевненість та тендітність, розум та щирість.

У переддень свята за родинним столом зібрався колектив територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) для підбиття підсумків роботи за 2015 рік, планування на поточний 2016 рік, а також привітання зі святом жінок-колег, а їх серед 71 працюючих 66 осіб.  На святковий захід завітали заступник голови райдержадміністрації О.Г. Філіпчак, начальник управління соціального захисту населення  Л.І. Загородна, які побажали присутнім тепла і радості від весни, задоволення від життя чарівним жінкам.

Зі щирими  вітальними словами звернулись до колективу директор територіального центру Ю.І. Панчук-Золотухіна, завідуючі відділень терцентру Г.О. Криштопа, О.В. Олійник,  Н.О. Дяченко, голова профорганізації Т.В. Роєнко. Чоловіки вручили вітальні листівки та рожеві  троянди. Усі пригощались  власноруч спеченими смаколиками та ароматним чаєм. Доповненням до столу були запашні короваї і чарівний  спів колективу районного будинку культури. Чудову атмосферу свята було створено за сприянням спонсора  Корнеліуса Хузінха директора ТОВ «Кищенці».