наверх ⇑

У здоровому тілі - здоровий дух!

Проста істина, яка відома всім з дитинства: «У здоровому тілі – здоровий дух! », тому не дивно, що учасники клубу «Розвиток» так залюбки щосереди займаються вправами для підвищення тонусу м’язів. Для жителів рідного містечка це може здаватись дивним, особливо коли невелика група пенсіонерів виконує ті чи інші вправи, повторюючи за вмілим наставником кожен рух, вслухуючись в його поради і підказки; та отримані емоції від  процесу виконування ранкової гімнастики, гарне самопочуття і настрій – чи не це є головним подарунком такому заняттю.

Відділення денного перебування в смт Маньківка турбується про своїх пенсіонерів, надаючи можливість кожному учаснику клубу «Розвиток» безкоштовно і щотижнево займатись фізкультурою. Адже підтримувати гарне самопочуття важливо в будь-якому віці, уже не говорячи про те, яку користь приносять вправи для тіла і душі.

Уже вдруге з моменту відкриття клубу за інтересами «Розвиток» кожен з активістів мав можливість протестувати свій фізіологічний стан і витривалість власного організму, хоча зі слів самих учасників, всім дуже сподобалось.

-         Спочатку було дуже важно, - зізнається Любов Василівна Гончарук – одна з активісток клубу за інтересами «Розвиток», - та з кожним заняттям, вправи мені вдаються все краще і краще. До того ж, кожне заняття не схоже на попереднє, і це також приємно дивує.

-         Іноді, виконуючи вправу, я відчуваю себе дитиною, - зізнається інша активістка клубу «Розвиток».

І це приємно чути, адже позитивні емоції і оптимізм – це запорука успіху будь-якого заняття. Ми маємо надію, що кожен, хто наважиться долучитись до нашого «Здорового духу», а саме так ми назвали цей клуб за інтересами, отримуватиме багато задоволення і покращить своє самопочуття.