наверх ⇑

Випуск університету ІІІ віку

Випускний – це визначна подія у житті кожної людини. І не важливо, у якому віці і в якому закладі ви відзначаєте це свято, воно все одно залишається незабутнім, трепетним, хвилюючим. В Університеті ІІІ віку, який функціонує при відділенні денного перебування територіального центру, цього року вперше проходив випуск. Протягом року наші студенти навчалися 7 факультетах: психології, англійської мови, історичному, здорового способу життя, фольклорно – етнографічному, літературна світлиця та кулінарного і декоративно – прикладного мистецтва, де проходили заняття, які містили цікаві теми про рідний край, його звичаї, мову, літературу, культуру, проходили майстер – класи, здійснювалися подорожі, які зміцнювали дружні стосунки. Цього ж дня сивочолі студенти раділи своїй черговій перемозі над собою і над старістю.

Цей день був повністю присвячений їм. Яскраве вбрання, квіти, вітальні слова та безліч гостей – все це елементи яскравої події, яка запам’ятається поважним випускникам на усе життя, бо про них говорять тепло і з посмішкою: студенти Університету. А це просто залюблені в життя і людей поважні сивочолі жінки й чоловіки, яких об’єднало прагнення знати більше, спілкуватися й ділитися своїм багатим досвідом. Їх старість, дійсно, дома не застане, бо впродовж року вони обрали собі життя цікаве, насичене і змінилися самі.

Почалося дійство із «Гімну пенсіонерів»

На свято завітала начальник Управління соціального захисту населення Загородна Л.І., яка щиро привітала усіх присутніх із закінченням навчального року та висловила надію, що у вересні вони у такому ж складі приступлять до вивчення нового курсу. Привітав присутніх і заступник РДА Філіпчак О.Г., який підтвердив, що для людей поважного віку робота Університету ІІІ віку є вкрай важливою, бо дарує відраду, спілкування, знання. Крім вітальних слів, під час урочистостей звучали і подяки усім тим, хто допомагав у роботі Університету, тим, хто цікавився його життям та життям його студентів. Одним із таких людей є Северин М.Ф.,його представник Риженко А.В . привітав присутніх не лише побажаннями добробуту і здоров’я, а також вручив сертифікат на отримання товарів побутової техніки та запевнив, що вони готові і надалі підтримувати усі починання активних ветеранів.

Директор терцентру Панчук – Золотухіна Ю.І. подякувала усім тим, хто справно відвідував заняття, приходив, щоб поспілкуватися, отримати нові знання, усім лекторам і благодійникам, без яких Університет не існував би. А ще Юлія Іванівна виконала почесну місію: вручила поважним випускникам відповідні сертифікати. Крім того лектори отримали грамоти і подяки.

Щасливі, усміхнені обличчя присутніх стали найкращою винагородою за ту роботу, яку проводять працівники відділення Дяченко Н.О., Охота Г.А., Кожухар Т.В., Сіренко, Л.А., і усі запрошені викладачі та суденти – волонтери.

А коли завершилася урочиста частина свята, поважні студенти продемонстрували, чого саме вони навчилися під час лекцій та занять.

Свято видалося напрочуд яскравим, веселим та щирим завдяки і нашим артистам із Дзензелівки . Але разом із тим, випускники сумували, адже завершився важливий етап їхнього життя. Тепер вони можуть із гордістю сказати, що точно знають, що таке активне довголіття, як піклуватися про власне здоров'я і красу, як позитивно мислити, вирішувати будь-які конфлікти, спілкуватися та залишатися завжди молодими.

Тож, побажаєм сонця вам іскристого,

І неба неймовірно просто чистого,

Веселки, яка райдужно всміхається,

І мрії, яка світить і збувається!

Дяченко Н.О. завідувач відділення денного перебування