наверх ⇑

З думкою про майбутнє

Навколишня природа милує око кожної весни. Після одномаїття білого кольору, на перший план виступають весняні барви нового світу: молода зелена травичка, квітуючі фруктові дерева, подих тепла. І ця переміна є відчутною не тільки для природи, але і для людини. Все навколо оживає, оновлюється, але без допомоги людини не обійтись, красу першого цвітіння загороджують непролазні чагарники обабіч дороги, сміття біля водоймищ. Щороку тисячі службовців з усієї України, яким не байдужа екологія рідного краю, покидають тісні офіси і комп’ютери, змінюють офіційні костюми на більш зручний одяг, олівці і документи на секатори і рукавички й приступають до облагородження виділені їм території.

Не стали виключенням і працівники територіального центру Маньківського району. Долучившись до акції «За чисте довкілля», згуртовані як один злагоджений механізм, вони вступили в двобій з чагарниками. Не жаліючи сил і часу, не звертаючи увагу на пориви вітру та шум проїжджаючих машин; і копітка робота була завершена і винагороджена наявними результатами – чистим узбіччям.

«Є час працювати, значить є час і відпочивати» - як говориться в одному прислів’ї. Після плідної організованої діяльності знайшлось місце для культурного відпочинку на природі, де працівники територіального центру ділились враженнями від виконаної роботи, насолоджувалися пташиним співом і радістю, що живемо на такій прекрасній землі.

Кожен громадянин України повинен турбуватись про екологію рідного краю щоденно, а не тільки в рамках акції “За чисте довкілля”, має приділяти більше уваги нашій землі, адже це місце де ми живемо, де будуть жити наші нащадки. 

 

Соціальний психолог тер центру                                          А. Кищук