наверх ⇑

Згуртовані на добрі справи

Як добре, коли повна хата гостей, як добре, коли не забувають і приділяють увагу тим, хто її потребує. Двері Буцького відділення стаціонарного догляду територіального центру завжди відкриті для добрих і щирих  людей, які звикли робити благодійні справи просто так, приносячи радість підопічним.

З черговим візитом до нашого відділення завітав голова «Фонду розвитку Маньківського району» Микола Федорович Северин, ознайомився з нашими проблемами, запропонував забезпечити кухонними меблями для створення більш сучасних умов проживання стареньким.

З легкої руки Миколи Федоровича до благодійності долучилися  товаровиробники та підприємці району -  і ремонтні  роботи закипіли.

СФГ Білецький,  Підвисіцький Р.М. (директор ПП «Агромоноліт»), ПП Заболотній В.М., ДП «Грім», СФГ Пащенко, ТОВ «Чорна Кам’янка» виділили кошти на придбання лінолеуму, будівельних оздоблювальних матеріалів – і  кімната набула оновленого вигляду.

Для облаштування території навколо приміщення, безпечного проживання одиноких пенсіонерів ПП Ільченко І.В. встановив загорожу за кошти, що виділили ТОВ «Кищенці», СФГ «Петровіт», СФГ «Лисакове», «Перлина Тікича».

Завдяки нашим благодійникам мешканці відділення відчули людську турботу, їхні серця наповнились теплом і вдячністю.

Хочеться вірити, що усі пам’ятають про своїх стареньких батьків, дідусів та бабусь, бо ж ми знаємо, що старість прийде до кожного з нас, своїм відношенням до старшого покоління ми заробляємо таке ж ставлення до себе.

Колектив територіального центру щиро вдячний благодійникам,  які  проявили турботу і спільними зусиллями зробили гарну справу на благо одиноких ветеранів нашого Маньківського району.