наверх ⇑

Зустрічі у Дзензелівському відділені соціальної адаптації

“Ми усі з однієї родини – України.” Дуже часто задумуємося над тим, яке це щастя , що є на світі батьківська хата , живі мама й тато , які чекають нас. В “Університеті 3-го віку” дзензелівського відділення склалися добрі традицій зустрічатися цілими родинами. Нещодавно відбулася зустріч у родинному колі членів відділення, приуроченому до свята “День Матері”. На зустріч були запрошені матері, сини, які служать у збройних силах України, і захищають нашу землю від агресора , це В.В. Кишаківська, її онучка Яночка Сидорова виконувала пісні про Україну. К.О.Стельмащук, яка також чекає сина з війни. На свято були запрошені дружини, чоловіки яких були ліквідаторами на ЧАЕС.

У нашому відділенні денного перебування непрацездатних громадян, частими гостями на наших зібраннях є хор «Родина» сільського будинку культури. Деякі з них є членами відділення: сім’я О.М і С.П. Зайчук, сім’я Г.М. і  Л.М. Хльобас та Г. Михайленко; вони приймають активну участь у всіх заходах, які відбуваються у відділенні. Хочеться відзначити члена нашого відділення, гарну людину , жінку, матір Т.І. Хован , яка полюбляє квіти, яких так багато цвіте на її подвір’ї та квіти вишиті нею на білих рушниках , скатертинах, серветках. Її вироби неодноразово виставляємо на своїх та районних заходах. Таісія Іларіонівна влаштовує майстер-класи по вишиванню у клубі за інтересами «Вишиванка».

У відділенні багато жінок, яких хочеться згадати, тому за нагодою хочу привітати усіх жінок матерів зі святом. Побажати щастя, здоров’я , достатку , довгих років життя та мирного неба. А ми завжди раді бачити їх у себе на зібранні.

Інструктор з трудової адаптації                                             Т.В. Кожухар