наверх ⇑

Важлива інформація для переселенців з АР Крим та східних областей України

Запроваджено «гарячу лінію» щодо підтримки сімей з території Автономної Республіки Крим та східних областей України.

Будь-ласка, звертайтеся за номером телефону: 

в смт Маньківка - (04748) 6-15-72,
в м. Черкаси(0472) 45-32-14, (0472) 36-11-13, (0472) 32-23-57

 ДОРОЖНЯ КАРТА  ДЛЯ ЛЮДЕЙ, ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ В МЕЖАХ КРАЇНИ (для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб)

УВАГА!

Юридичний захист постраждалих!

Якщо ви постраждали внаслідок агресії Російської Федерації, бажаєте підрахувати  матеріальну та моральну  шкоду, притягнути до відповідальності та вибороти компенсацію з країни-агресора? Тоді ГО «Сила права» допоможе вам.

Черкаська приймальня ВГР «Сила права»  захищає права осіб: вимушених переселенців з Криму і Донбасу, сімей загиблих (військових і цивільних), військових та цивільних, які отримали поранення і каліцтва, військовослужбовців, що побували у полоні, а також громадян, які втратили майно і бізнес в судах України, судах РФ та ЕСПЛ.

 

Ми знаходимось за  адресою: м. Черкаси, вул. Смілянська, 44 офіс 325

Пн – Пт з 9.00-18.00

сайт ГО: http://sila-prava.org/ukr/

E-mail: cherkasy@sila-prava.org

Тел. +380982959243, +380631779665

 

До уваги осіб, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції !

18 березня 2015 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 04.03.2014 року № 79 «Про деякі питання оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції», виконання якої, зокрема, покладено на ДМС України.

Слід звернути увагу про те, що після отримання в управлінні  соціального захисту населення Маньківської районної державної адміністрації довідки про взяття на облік, особа повинна звернутися до Маньківського районного сектору управління державної міграційної служби України в Черкаській області (смт Маньківка, вул. Леніна 24) для внесення відомостей про її фактичне місце проживання. Адже, довідка без штампу вважається не дійсною.

Звертаємо вашу увагу, що внесення відомостей про фактичне місце проживання вимушених переселенців, як це визначено постановою, здійснюється без урахування вимог наказу МВС України від 22.11.2012 року №1077(на зворотному боці довідки проставляється штамп «Зареєстровано місце перебування», без згоди власників житла та визначення строку реєстрації). Однак, наголошуємо, що відповідно до вимог постанови представники Маньківського РС УДМС України в Черкаській області спільно з працівниками органів внутрішніх справ та інших органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування мають право на здійснення перевірок осіб які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції за їх фактичним місцем проживання. У разі наявності відповідних підстав, тобто не підтвердження зазначених відомостей у довідці, Маньківський РС повідомляє про це уповноваженому органу для прийняття рішення щодо зняття з обліку осіб, які переміщуються.

 

В.о.завідувача Маньківського РС УДМС

України в Черкаській області                                                             Лиса М.В.