наверх ⇑

Професіографічна екскурсія

В рамках проведення Акції «Випускник -2018», з метою ознайомлення школярів із професією пожежник-рятувальник, Маньківським районним центром зайнятості 10 жовтня 2017 року проведена професіографічна екскурсія для 15  учнів 9 класу  Маньківської НВК ЗОШ  до пожежної рятівної частини УДСНС у Черкаській області.

В ході проведення екскурсії учні мали змогу ознайомитись з пожежно-рятувальною технікою та обладнанням яке використовується під час гасіння пожеж та подолання різноманітних надзвичайних ситуацій. У цікавій, захоплюючій формі командир відділення та його підлеглі розповіли учням як діють оперативно-рятувальні наряди у випадку надзвичайних ситуацій. Рятівники продемонстрували спецодяг та розповіли про ті надзвичайні події, з якими їм прийшлося зустрітись в реальному житті.

Школярі мали змогу оглянути знешкоджені вибухово-небезпечні предмети часів ВВ війни та ознайомились з правилами  поводження  при  виявленні вибухово-небезпечних предметів. Також учні мали можливість одягти спорядження  пожежного та відчути себе справжніми пожежниками.

Звичайно, до остаточного вибору ще далеко, проте такі зустрічі, безперечно, залишають слід у свідомості дітей.